За останні 5 років жодна дитина з Конотопського району не потрапила до інтернату

Суспільство | 08:54, 6.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

На обліку районної служби у справах дітей перебуває 81 дитина – сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них – 75 дітей охоплено сімейними формами виховання, що становить 92,6% (обласний показник – 91,5%). Про це повідомляється на сайті Конотопської РДА.

Зазначається, що за останні 5 років до інтернатних закладів діти не влаштовувались.

«Хочеться відмітити, що останні роки активізувалась робота з усиновлення. Якщо у 2012 році була усиновлена тільки 1 дитина, то наразі, починаючи з 2014 року, щорічно усиновлюється 6 дітей», – наголосила посадовець. Географія проживання усиновлених дітей досить широка: 11 дітей проживає на території району, решта – в різних областях України та за кордоном – зазначила начальник служби у справах дітей Тамара Точиленко.

На сьогодні, за словами посадовця, на регіональному обліку, перебуває 20 дітей, які можуть бути усиновлені, з них лише 3 дитини віком до 9 років. Дані з фото про всіх дітей, які перебувають на обліку з усиновлення, розміщуються на сайті Міністерства соціальної політики України та Всеукраїнському веб-сайті «Сирітству- ні».

Кількісні показники влаштування під опіку, піклування за 3 роки поспіль збільшуються. Під опікою, піклуванням перебувають 59 дітей, тобто 71% від загальної кількості дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території району функціонує 2 дитячі будинки сімейного типу та 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 15 дітей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: