З вікна приймальні міського голови ввечері бачили напівоголеного чоловіка

Суспільство | 13:24, 15.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє xpress.sumy.ua з посиланням на громадського активіста Спартака Сергієнка. На своїй сторінці у Фейсбуці він написав, що, проходячи ввечері 12 серпня  повз міську раду, помітив у кабінеті мера невідому людину:

«У п’ятницю о 21 годині вечора гуляв по місту і побачив, що з вікна приймальні міського голови вилізла «гола особь чоловічої статі» і курить».

Оскільки мер знаходиться зараз у відпустці за межами Конотопа, Спартак Сергієнко спробував дізнатися, що це за людина і чим вона займається в кабінеті мера у такий час і у такому вигляді за його відсутності.

Але допитливий партієць  до приймальної мера,  де забарикадувався невідомий, не потрапив, а свободівець, депутат облради Микола Биркун, який прибув  на місце події,  пояснив Сергієнкові, що його не пропустять, бо міськрада – це «режимний об’єкт».

«Це будівля міської ради чи нічний клуб? – запитує Спартак Сергієнко. —  Це приймальня міського голови чи кабінет для оргій?! Звичайно викликав поліцію і що…?! Піднялися до приймальні, працівників поліції «гола особь» не відкриваючі двері — послала … і ті “руки в бруки” і потєліпалі… Але, хто ж там сидів у приймальні голий і, що робив?!»

comments powered by HyperComments