З нового року конотопцям доведеться платити за кабельне телебачення більше

Суспільство | 15:18, 15.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

З нового року медіа-групи отримали право вимагати з провайдерів плату за  мовлення каналів у їхніх мережах. Очевидно, що оператори перекладуть ці витрати на абонентів. Скільки ж доведеться платити конотопцям за кабельне телебачення?

Як пояснили в конотопській телекомунікаційній компанії «Зурбаган»», наразі вибір у постачальників послуг невеликий:  або збільшувати абонплату, або ж відмовитися від трансляції «1+1»,«ICTV», «Інтер», «СТБ», «Новий», «К1», «2+2» та інших – фактично усіх популярних каналів (загалом 24-х ). Причому продаються вони лише пакетами, тож доведеться платити ще й за канали на кшталт «Індиго», які дають «в навантаження» до тих, що користуються попитом, пише fontannews .

До цього конотопці щомісяця сплачували 18 гривень, але в компанії кажуть, що ця абонплата вже давно вичерпала себе з огляду на інфляцію останніх років. Плата, визначена медіа-групами, з урахуванням ПДВ складає близько 7 грн. за кожного абонента. Тож, ймовірно, що ці кошти додатково доплюсують до вже існуючої абонплати.

Донедавна ще існувала можливість уникнути здорожчання:  у разі бойкоту провайдерів медіа-групи пішли б на поступки, але після того, як 12 грудня один з найбільших телеком-провайдер “Тріолан” погодився платити, позиціонуючи це як «…вибір меншого із двох зол», шансів  майже не лишилося.

Говорити про конкретні цифри стосовно збільшення суми у квитанціях конотопців в “Зурбагані” поки що не беруться, принаймні доти, доки не підписані відповідні угоди. Але впевнені, що здорожчання навряд чи вдасться уникнути.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: