З 1 січня державні дороги місцевого значення передадуть на баланс областей

Суспільство | 13:41, 8.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині 7,2 тис. кілометрів автомобільних доріг загального користування, з них 2,1 тис. кілометрів – державного значення, 5,1 тис. кілометрів – місцевого значення.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України на будівництво, реконструкцію, капітальний і поточний ремонт автомобільних доріг у Сумській області передбачено близько 257 мільйонів гривень, у тому числі на експлуатаційне утримання – майже 125 мільйонів гривень.

Крім того, за рахунок кредитних коштів на ремонт автомобільних доріг у Сумській області Кабміном передбачено 90 мільйонів гривень за умови виділення з місцевих бюджетів ще 10 мільйонів гривень на співфінансування.

Наприкінці 2016 року Верховною Радою України внесено зміни до Бюджетного кодексу України, якими на всі області поширено експеримент з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, що передбачає спрямування 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів на ремонт автомобільних доріг в області.

Як зазначив перший заступник голови облдержадмінстрації Олександр Марченко, Сумською облдержадміністрацією складено перелік автомобільних доріг, на ремонт яких будуть направлені ці кошти, визначена потреба у коштах на ремонт кожної автомобільної дороги.

Загальна сума коштів, що планується отримати за експериментом та спрямувати на ремонт автомобільних доріг, становить 700 мільйонів гривень.

На 2017 рік заплановано проведення ремонту на автомобільних дорогах  Київ – Суми – Юнаківка, Суми – Путивль – Глухів, Суми – Полтава, Харків – Охтирка, Суми –  Краснопілля – Богодухів, Шостка – Кролевець, Білопілля – Миколаївка – Лебедин – Лантратівка, Шостка – Ямпіль, Середина-Буда – Ямпіль – Береза, Шостка – Чуйківка – Погорілівка, Угроїди – Тур’я – Мар’їне та ряду мостових переходів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: