З 1 квітня припинять оплачувати медпослуги для пацієнтів, які не підписали декларації з лікарями

 Поділитися

Поділитися в

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун офіційно повідомила про рішення припинити оплачувати медпослуги для пацієнтів, які досі не підписали декларацію з лікарем.

Насправді є 75% українців, які підписали свої декларації, іншим – пора піти і підписати декларацію зі своїм лікарем, якщо вам потрібні такі звичайні речі, як вакцинація, інші речі. З 1 квітня не буде оплати на «червоний список» на рівні первинної допомоги , – заявила Уляна Супрун.

Нагадаємо, що за затвердженим держбюджетом було передбачено фінансування за «червоними списками». В цей так званий список входили пацієнти, які ще не вибрали і не підписали декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, при цьому держава повинна оплачувати медичні послуги за таких пацієнтів до 30 червня 2019 в розмірі 190 гривень на рік.

У МОЗ відповідне рішення про припинення оплати медичних послуг пацієнтам, які не обрали лікаря і не підписали з ним декларацію, пояснюють економією державних коштів і тим, що вже більше 75% пацієнтів підписали декларацію і забезпечення фінансуванням саме їх потреб.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: