Юристи “Відродження” допомагають чорнобильцям із заявами на перерахунок пенсії

Суспільство | 10:48, 29.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна організація Партії «Відродження» продовжує надавати безкоштовну правову допомогу з питань перерахунку пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Менше ніж за місяць до приймальні звернулося понад 30 чорнобильців, на даний час юристи партії «Відродження» допомогли їм підготувати заяви до Пенсійного фонду на перерахунок пенсії. Це одне з найчастіших питань, з яким сьогодні звертаються люди даної категорії. У разі відмови в перерахунку пенсії юристи будуть готувати позовні заяви до суду.

Нагадаємо, прийом громадян проводиться щовівторка з 14:00 до 17:00 у громадській приймальні Сумської обласної організації Партії «Відродження» за попереднім записом (тел .: (0542) 655-505).

Відповідна ініціатива виникла 21 травня до час зустрічі депутатів «Відродження» з представниками чорнобильських організацій. Тоді, в ході діалогу, ліквідатори заявили, що залишилися наодинці зі своїми питаннями, більшість з яких – індивідуального характеру. Щоб допомогти розібратися в них – і була організована юридична допомога.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: