Юні поети Конотопщини презентували збірку віршів

 Поділитися

Поділитися в

До збірки, презентація якої пройшла у великій залі райдержадміністрації,  увійшли твори  30-ти юних  поетів з навчальних закладів Конотопського району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Книга «Чорнобривці»  присвячена світлій пам’яті Анатолія ГРИЗУНА, який усе своє життя віддав літературній творчості. Критик, літературознавець, публіцист і драматург, лауреат кількох літературних премій. Він був членом Національної Спілки публіцистів України. Твори Анатолія ГРИЗУНА друкувалися у багатьох країнах світу.

Ведучі Олександр ПАЛІЄНКО та Оксана ГОРБАНЬ, Вікторія БУНАК у ролі Музи майстерно розкривали теми «Дитинство», «Природа», «Патріотизм, проблеми сьогодення», «Сенс життя», «Любов до України, рідної мови» та запрошували читців та авторів  декламувати  поезії, що торкалися найтонших струн душі та іноді викликали сльози у глядачів.

З вітальним словом  звернулася до юних поетів заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, яка підкреслила важливість розвитку юних талантів.

Під час презентації книги із вдячністю  присутні згадували  директора ТОВ «Вітчизна» Сергія ЧИЖИКА, голову  благодійного фонду «Світанок» ЄРЬОМІНА С.Л. – тих, хто надав спонсорську допомогу у видавництві збірки «Чорнобивці», кому  небайдужий розвиток культури Конотопщини. Від імені дирекції ТОВ «Вітчизна» присутніх тепло вітала  Валентина МАЛІГОН.

Редактор та упорядник видання, член Національної Спілки журналістів України Микола МАТВІЙЧУК  привітав усіх авторів із радісною подією у їх житті та вручив кожному юному автору примірник збірки «Чорнобривці». Завітала на презентацію Почесний громадянин Конотопського району та керівник гуртка Центру позашкільної роботи Маргарита ЧЕПУРНА, яка завжди поряд зі своїми вихованцями на поетичному шляху.

Свої виступи дарували глядачам хореографічні колективи «Сюрприз» (Бочечківський НВК), «Фламінго» (Гружчанський НВК) та  «Флеш» (Юрівський НВК). Глядачі отримали справжню насолоду від чудового вокалу   Березіна Дар’я, учениці  Бочечківського НВК.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: