Юна художниця з Конотопа перемогла у престижному конкурсі + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Вітаємо Анну Галак, ученицю 4-В класу Конотопської ДХШ, та її керівника Лященко Олену Михайлівну з перемогою у конкурсі «Розум-фест», який був започаткований Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця».

Вчора, 21 березня у Батурині, у палаці Розумовського, що є частиною Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», були підведені підсумки конкурсу «Розум-фест».

Про це повідомлє Конотопська художня школа.

Малюнок учениці 4-В класу Конотопської ДХШ Анни Галак «Славу примножувати справами» (керівник Олена Лященко), виконаний гуашевими фарбами, отримав 1 місце у номінації «Пластичне мистецтво».

У своїй роботі дівчинка намагалася відтворити атмосферу тих часів, тому уважно підбирала речі, які можуть бути використані в інтер’єрі, вивчала одяг, продумувала композицію роботи, щоб як найкраще передати образ освіченого керівника Петербурзької Академії та останнього гетьмана України Кирила Розумовського.

Для гостей була проведена цікава та змістовна екскурсія. Справжнім сюрпризом для юних талантів став концерт учнів Батуринської філії Бахмацької школи мистецтв імені А. Розумовського.

Усі учасники конкурсу нагороджені пам’ятними подарунками, а переможці отримали грошові винагороди.

Найкращі малюнки будуть використанні для створення серії пам’ятних поштових марок та конвертів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: