Яких змін зазнають водійські права?

Суспільство | 14:18, 4.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Водійські права будуть змінені. Уряд на своєму засіданні 3 квітня затвердив зміни в порядок видачі посвідчень водія та складання відповідних іспитів.

Документ переважно містить ряд змін, що стосуються порядку навчання водійській майстерності. Наприклад, звільняє автошколи від необхідності закуповувати в МВС бланки свідоцтв про закінчення навчання. Замість цього дані будуть вносити відразу в реєстр МВС.

Знімає обмеження на кількість слухачів одного курсу. Зараз їх може бути не більше 30-ти, а після прийняття документа ліміт скасують зовсім.

Втім, є в документі і куди менш приємні зміни. Скажімо, чиновники прописали в постанові, що водійські права можуть засвідчувати особистість виключно в частині підтвердження права керувати транспортним засобом.

А також уточнили, якою має бути медична довідка, яку потрібно надати для здачі іспиту. Зокрема, в ній тепер необхідно вказувати обмеження по здоров’ю, які тим не менш не є перешкодою для управління автомобілем, а також групу крові. Останні дані стануть вписувати прямо в водійське посвідчення.

Прописали і право здійснювати під час проведення іспитів фото- і відеофіксацію. Правда, як саме будуть це робити чиновники, як довго і де зберігати записи – МВС ще належить придумати і затвердити.

Джерело gazeta.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: