Як у Конотопі зустріли військовослужбовців 58 ОМПБр + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

13 квітня Конотоп урочисто вітав своїх захисників – військовослужбовців 58-ї ОМПБр з поверненням із зони проведення ООС на сході України.

Як саме пройшли урочистості повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Під звуки військового оркестру бойовим маршем бригада пройшла через усе місто, починаючи від місця розташування військової частини, до пам’ятника Т.Г.Шевченку у центрі. По вулиці Бр.Лузанів та проспекту Миру захисників живим коридором, з прапорами, квітами та повітряними кульками зустрічали мешканці міста.

В урочистому мітингу взяли участь перший заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін, командир 58-ї ОМПБр полковник Михайло Драпатий, заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош, перший заступник міського голови Тарас Омельченко, голова районної адміністрації Микола Горбенко, духовний наставник бригади отець Павло Кузь, депутати, представники місцевої та районної влади, громадських організацій, учні та студенти освітніх закладів міста тощо.

У своєму зверненні до мотопіхотинців В’ячеслав Назаркін подякував їм за добросовісне виконання бойових завдань, а також зазначив, що сьогодні, під час зустрічі з керівництвом Збройних сил, Міністром оборони, бригаді була дана висока оцінка. Генерал-лейтенант побажав військовослужбовцям подальших успіхів та миру.

За п’ять років неоголошеної війни 58 ОМПБр втратила 84 побратима. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання та на знак пошани поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Бригадний командир полковник Михайло Драпатий у своїй промові, перш за все відзначив високий рівень своєї довіри до побратимів, наголосивши на тому, що під час виконання бойових завдань кожен з них проявив себе якнайкраще і з честю пройшов чергове випробування вогнем. «Бригада здатна не лише дати по зубам російському агресору, а й навчити інших, як це робиться». Полковник також подякував місцевій владі та мешканцям за теплий прийом і відзначив, що для військовослужбовців, більшість яких приїхала з інших куточків України, Конотоп став уже рідним. Він також висловив сподівання, що містяни й надалі залишатимуться такими ж щирими та доброзичливими по відношенню до людей у військовій формі.

Варто зазначити, що цього дня 74 військовослужбовця бригади отримали штатно-посадове житло – сертифікати на нього новоселам були вручені під час урочистого заходу.

Вітаючи бригаду із поверненням до місця дислокації, заступник голови ОДА Іван Боршош наголосив, що не тільки конотопська земля та Сумщина, а й уся Україна з почуттям безмежної дяки, гордості зустрічає своїх захисників.

Ви кожного дня показуєте всім, як потрібно захищати землю, як служити своїй Батьківщині в легкі, і у важкі часи. Ви є одними з кращих у Збройних силах України. І не важливо, звідки ви приїхали сюди, – ви захищаєте і об’єднуєте всю Україну.

Перший заступник міського голови Тарас Омельченко наголосив на важливості бойових завдань, які виконують військовослужбовці на сході України. Та від імені мешканців міста висловив їм шану та подяку.

Ми завжди підтримували і будемо підтримувати наших захисників, – зазначив посадовець. Зокрема, хочу зазначити, що на минулій сесії депутатами міськради було виділено 200 000 гривень, які будуть спрямовані на потреби бригади. Підтримка влади нашим військовослужбовцям була і буде.

В урочистій обстановці військовослужбовців нагородили відзнаками Міністерства оборони України, грамотами та подяками Сумської ОДА, Конотопської міської та районної адміністрації, спілки ветеранів Афганістану «Саланг».

Із поверненням військових додому привітали і творчі колективи Конотопських закладів культури.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: