Як отримати кредит, якщо всі банки вам відмовили

Суспільство | 17:20, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Реклама вигідних кредитів сьогодні всюди. Банки і мікрофінансові організації намагаються привернути клієнтів будь-якими шляхами – вигідні пропозиції, персональні умови, зручне оформлення. Однак на ділі отримати кредит не так просто. Експерти Unionstandardbank.com розповіли, з яких причин вам можуть не схвалити кредит і що потрібно зробити для отримання заповітного “схвалено” при наступному зверненні в банк.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ

Причини для відмови у видачі кредиту однакові практично для кожного банку. Перш ніж прийняти рішення, банк дуже ретельно оцінює позичальника по ряду параметрів. І чим більше сума кредиту, тим більше вимог і більш об’ємна оцінка складається. Так, наприклад, банк може відмовити в отриманні кредиту, якщо позичальник не відповідає тому набору вимог, які вказуються в конкретну пропозицію.

Найпопулярнішими причинами відмови у видачі кредиту служать недостатній підтверджений рівень доходу, високе боргове навантаження, а також погана кредитна історія.

Крім рівня зарплати та кредитного навантаження, банк оцінює професію і місце роботи. Наприклад, складніше отримати кредит людям робітничих спеціальностей, менш складно – керівникам та офісним працівникам. Тому якщо Вам знадобилась невелика позика краще звернутись до МФО, вони видають кредит онлайн без відмов на термін до 30 днів

Якщо немає “білого” доходу, банк також в більшості випадків відмовить у видачі грошей (за винятком пенсіонерів) Ще одна причина для відмови – закредитованность, коли клієнт вже має один або кілька кредитів в інших банках, і вони займають більше 40% його доходів.

ЯК ВИПРАВИТИ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ

Буває, що погана кредитна історія утворилася через помилку банку. Тому в першу чергу необхідно самостійно перевірити свою кредитну історію, Це легко можно зробити на сайті УБКІ.

Якщо помилка банку підтвердилася, необхідно надіслати рекомендованим листом заяву в УБКІ. Там зобов’язані перевірити ще раз дані на підставі заяви та виправити помилку. У разі відмови в кредиті через реально поганою кредитною історії, ні в якому разі не можна звертатися до тих, хто обіцяє повністю її очистити – це шахраї.

Зазвичай ті, кому відмовили в кредиті, йдуть в МФО, там можна отримати гроші, але потрібно уважно читати договір, так як бувають дуже високі процентні ставки. Проте якщо Ви раніше не зверталися до мікрофінансових компаній з великою вірогідністю Вам запропонують перший кредит без відсотків, а ось наступні позики вже будуть коштувати в середньому 1,5-2% на добу.

Після отримання невеликого кредиту, потрібно пробувати схвалити кредитну карту в великому банку, потім споживчий кредит і так далі. Виконавши  Найважливіше при відновленні кредитної історії – ні в якому разі не порушувати умови кредитного договору.

Кредитну історію може почати відновлювати навіть людина, яка пройшла процедуру банкрутства фізичної особи. Для цього необхідно спочатку почати отримувати стабільний дохід, який буде бачити банк. Наприклад, на карту. По закінченню року можна пробувати брати дрібну електроніку в розстрочку або кредитну карту.

ПРАВИЛА НАДІЙНОГО ЗАЄМНИКА

Однак навіть цей тернистий шлях не гарантує повне виправлення кредитної історії. Тому громадянам, у яких зараз немає проблем з фінансовою дисципліною, все одно варто піклується про свою кредитну історію.

Для цього необхідно дотримуватися кількох простих правил:

  1. Виплати по всім вашим кредитами не повинні перевищувати 30% від бюджету.
  2. Сформуйте запас грошей на рахунку, щоб ця сума могла покрити всі ваші витрати на період від трьох місяців. Це необхідно на випадок тимчасової втрати роботи або виникнення непередбачених ситуацій.

3. Спробуйте оптимізувати ваші витрати, в тому числі на обслуговування кредитів, наприклад, рефінансувати їх в разі зниження ставки, уклав Капустянський.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: