Як медична реформа буде впроваджуватися на Конотопщині?

Медицина | 11:02, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі відбулася нарада, присвячена етапам впровадження медичної реформи та їх реалізації.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району Анатолій Маняк, характеризуючи процеси впровадження медичної реформи, зазначив, що комунальні заклади первинної допомоги у 2018 році мають реорганізуватися у некомерційне комунальне підприємство.

Було зауважено, що лише медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету.

«Медичні заклади первинної ланки протягом року мають забезпечити комп’ютеризацію, обрати медичну інформаційну систему та під’єднатися до електронної системи охорони здоров’я, отримати електронні цифрові підписи для закладу та лікарів. Також привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповідність до Табелю технічного оснащення» – перерахував першочергові завдання посадовець та нагадав присутнім, що з квітня 2018 року розпочнеться кампанія з вибору лікаря первинної допомоги.

Медзаклади повинні почати активне інформування пацієнтів та підписати з ними декларації про вибір лікаря. На первинній ланці всі послуги надаються безкоштовно. Крім того, держава оплатить за новою схемою базовий пакет послуг сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів – зазначилося під час наради.

Джерело – сайт Конотопської РДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: