Художественная ковка

Як будуть надавати медичні послуги мешканцям Конотопщини у 2020 році

ВАЖЛИВО!, Медицина | 11:50, 22.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Саме це питання обговорили вчора в Конотопській райдержадміністрації очільники Конотопського району з керівництвом КНП Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. акад. М.Давидова».

Участь у нараді взяли заступник голови РДА, голови Дубов’язівської та Бочечківської ОТГ,  начальник фінансового управління райдержадміністрації, керівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради.

Яка ситуація сьогодні та що очікувати у майбутньому?, – з таким питанням звернувся голова Конотопської районної державної адміністрації Микола ГОРБЕНКО до очільника центральної районної лікарні Василя ЗГОННИКА, адже необхідно завчасно скоординувати та прогнозувати дії районної влади, щоб сільські жителі могли отримувати належну медичну допомогу в умовах   реформування закладу та існування Конотопського госпітального округу.

Програма медичних гарантій запрацює у повному обсязі в 2020 році. Вже з 1 квітня наступного року НСЗУ оплачуватиме послуги за принципом “гроші йдуть за пацієнтом” спеціалізованим закладам, а субвенція на утримання медичних закладів не передбачена, тому очільники району цікавились питанням, як саме буде діяти механізм розрахунків між Національною службою здоров’я України та медзакладом за лікування хворих, які проблемні ситуації можуть виникнути у роботі лікарні.

Присутні розглянули також питання забезпечення населення району інсуліном в грудні поточного року та протягом І кварталу 2020 року, та визначенні потреби в додатковому фінансуванні лікарні для забезпечення безкоштовного харчування хворих, які перебувають в ЦРЛ.

За підсумками наради вирішено організувати повторну зустріч з метою розв’язання нагальних питань діяльності центральної районної лікарні, що належать до компетенції районної влади та органів місцевого самоврядування району.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: