Військовослужбовцям державної служби транспорту вручили ключі від нових квартир

Суспільство | 18:24, 19.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Конотопі відбулося урочисте відкриття чотириповерхового будинку по вулиці Успенсько-Троїцькій. Відтепер у будинку будуть проживати військовослужбовці – учасники АТО та члени їхніх сімей.

Це черговий, уже 20-й будинок, збудований силами держспецтрансслужби в Україні за останні 10 років. І четвертий – у нашому місті. Сьогодні 48 сімей отримали ключі від сучасних комфортних квартир. Серед них 45 сімей учасників АТО, з них 35 – військовослужбовців за контрактом.

“Відношення Міністерства державної служби транспорту до військовослужбовців є взірцем для всієї України, – зазначив у своєму виступі перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов. – Адже кількість введених в експлуатацію будинків є безпрецендентною. Дуже важливо, що серед 48 –ми військовослужбовців, які отримали сьогодні квартири в Конотопі,  більшість – не офіцери, а контрактники: солдати, прапорщики, старшини. Ми маємо пам’ятати, що саме руками простих солдатів будується українське військо. На сьогодні ще є незавершена черга військовослужбовців з державної спеціальної служби транспорту на забезпечення житлом. І ми маємо працювати над тим, щоб ця черга була закінчена в найближчі роки”.

IMG_1133[1]

Після вручення сертифікатів та ключів від квартир новим господарям, декілька військовослужбовців державної спеціальної служби транспорту отримали відзнаки та нагороди від голови державної адміністрації спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанта Миколи Малькова.

IMG_1142[1]

IMG_1150[1]

IMG_1165[1]

Так, орден Б.Хмельницького 3 ступеня одержав старший прапорщик Олександр Данченко.

Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю “25 років Незалежності” нагородили майора Олега Марчука.

Інші військовослужбовці отримали цінні подарунки.

З нагоди свята Миколая присутніх військовослужбовців привітав архієпископ Конотопський і Глухівський владика Роман, а також вручив солодкі подарунки їхнім дітям.

IMG_1175[1]

Родзинкою урочистого заходу став виступ лауреата міжнародних конкурсів, дипломанта фестивалю військових оркестрів Європи, військового оркестру 8-го Чернігівського навчального центру державної спеціальної служби транспорту під керівництвом начальника оркестру – військового диригента підполковника Миколи Смаля. Для всіх присутніх учасники оркестру подарували феєричний номер, в основі якого лежала гра на елементах будматеріалів: водопровідних трубах та болгарці в поєднанні з традиційними музичними інструментами.

IMG_1169[1]

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: