Військові пенсіонери приїздили до Конотопа вимагати перерахунку пенсій+ ВІДЕО

Суспільство | 17:13, 22.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

Сумські військові пенсіонери вимагають від Пенсійного фонду перерахунку пенсій за останні вісім років. Для цього 21 липня приїхали до Конотопа, щоб особисто передати свої вимоги представнику головного управління Пенсійного фонду України. Він перебував тут з робочим візитом.

Мова йде про накази Міністра Оборони від 2008-го та 14-го років. Згідно з ними, за словами військових пенсіонерів, їх грошове забезпечення зросло спочатку на 10, а потім на 50 відсотків. Крім того, з 1-го січня 2011-го зросла премія за службу у Збройних силах. Наразі вона становить 90 відсотків від посадового окладу. За відсутності перерахунку, останні 5 років військові пенсіонери Сумщини недоотримують у середньому одну тисячу гривень щомісяця. Свої вимоги виклали на папері та віддали чиновнику.

Нагадаємо, цьогоріч 31 травня представники сумської ветеранської організації влаштували мітинг під стінами сумської облради. Вимагали уваги зі сторони влади на те, що Пенсійний фонд не виконує наказ Міністра Оборони про перерахунок пенсій. З того часу минуло майже три місяці, однак ситуація з грошовим забезпеченням військових пенсіонерів не змінилася.

Джерело – tv.sumy.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: