Військова частина на Сумщині оголосила про набір резервістів

Суспільство | 16:00, 28.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

На базі військової частини 3022 Національної гвардії, що дислокується у Шостці, створений новий підрозділ – стрілкова резервна рота.

Підрозділ комплектується із числа резервістів оперативного резерву першої черги, облік яких ведеться у військових комісаріатах. Про це повідомляє shostka.info.

Повідомляється, що бажаючі проходити службу у згаданому підрозділі отримають ряд переваг.

Зокрема, громадяни, які не проходили військову службу, при зарахуванні до числа резервістів надається відстрочка від призову на строкову службу на весь період перебування у статусі резервіста.

До того ж, за резервістами на весь час виконання обов’язків,включно з часом проїзду до місця служби і назад, зберігається місце роботи, посада і середня зарплатня на підприємстві, в закладі чи організації, незалежно від форми власності.

На резервістів та членів їх сімей поширюється дія ЗУ “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Резервістам за весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві виплачується грошове забезпечення в розмірі від 1,5 до 2-х прожиткових мінімумів на місяць (пропорційно часу перебування на зборах). Також у випадку зразкової служби передбачена виплата разового матеріального заохочення.

Також резервістам надаються всі види тилового, медичного та фінансового забезпечення, як і військовослужбовцям Нацгвардії України.

Граничний вік перебування у військовому резерві – 60 років.

За довідками з приводу служби у резерві можна звертатися з пн по пт з 9 до 16-ї у відділ кадрів військової частини і за телефоном +38(066)-754-57-33

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: