Вирішувати питання смороду до Конотопа приїхав голова “Укрспирту” + ФОТО + ПРОТОКОЛ

 Поділитися

Поділитися в

Стан виконання протокольного рішення від 29 червня 2020 року № 14 засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС стосовно здійснення конструктивних кроків для вирішення екологічної проблеми у Попівській територіальній громаді заслухано на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Тетяни Шерудило

Присутні на засіданні голова концерну «Укрспирт» Ігор Ільчишин, заступник директора ДП «Попівський експериментальний завод» В’ячеслав Попов та сільський голова Сергій Савченко пояснили ситуацію з ходом вирішення питання на сьогодні та станом виконання відповідних рекомендацій і чітких вимог, поставлених на попередніх засіданнях районної профільної комісії і до керівництва заводу, і до керівників Попівської громади. Також було спрогнозовано наслідки роботи усіх відповідальних осіб і визначені чіткі терміни виконання.

Питання зі смородом на Конотопщині – це проблема не одного дня. Викликана вона екстремальними умовами: каналізаційні води змішуються з бардою ДП «Попівський експериментальний завод» і забруднення досягає свого максимуму. Тому наразі триває підготовча робота по розмежуванню – у Попівці планується майбутня окрема каналізація, – пояснили Ігор Ільчишин та Сергій Савченко. Також Ігор Ільчишин зазначив, що з 10 липня 2020 року на ДП «Попівський експериментальний завод» запрацює дріжджовий цех для полегшення екологічної обстановки.

Цьогоріч у червні нами були виконані додаткові роботи, зокрема, були задані бактерії у відстійники, щоб нейтралізувати запахи. Наразі бачимо позитивний результат – хлорелла працює, – зазначив В’ячеслав Попов.

Наша позиція – незмінна: стояти на варті захисту прав та інтересів наших людей, завдання чітко визначені і розмежовані між відповідними задіяними службами. Тому, й надалі координуємо зусилля, разом тримаємо руку на пульсі вирішення екологічної проблеми. Конотопський край – наш рідний дім, ми тут живемо, працюємо і повинні дихати чистим повітрям», – зауважили керівники району Тетяна Шерудило та Анатолій Боярчук.

За підсумками роботи комісії прийняті відповідні рішення, визначені відповідальні виконавці та встановлені конкретні строки для вирішення.

рrotokol teb15

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: