Вихованці спортивно-танцювального клубу “Еліт-Данс” стали призерами “Кубку Глорії-2018” у Івано-Франківську

Культура | 10:52, 27.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

25 лютого в Івано-Франківську відбулися відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «Кубок Глорії-2018».

Про це повідомляє відділ культури та туризму Конотопської міської ради.

У змаганнях взяв участь хореографічний колектив з Конотопа — «Спортивно-танцювальний клуб “Еліт-Данс”».

Зазначається, що конотопські танцівники гідно виступили на змаганнях і показали високі результати, зокрема: перше місце посіли — Роман Федченко і Аделіна Рудиця, Данііл Галкін і Катерина Кабенок, Кіріл Городній та Євгенія Баранник, друге місце здобули — Богдан Катинський та Валерія Зименко, Денис Юсан і Антоніна Сологуб, Максим Пухкало і Карина Наумчик, а третє місце вибороли Єгор Фесенко та Катерина Нечипоренко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.