Вигідна співпраця: “ЕНЕРА СУМИ” постачає електроенергію за одним із найнижчих тарифів

Електроенергія | 16:22, 13.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” входить до трійки електропостачальних компаній із найнижчим тарифом. Про це свідчать результати моніторингу ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії споживачу за грудень 2019 року, проведеного Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це повідомляють на сайті товариства. 

За даними аналізу, в грудні 2019 року за універсальною послугою ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” поставила 99 млн кВт*год електроенергії, а за вільними цінами – 70 млн кВт*год, що становить 2,1% та 4% від загального обсягу електроенергії, поставленої постачальниками універсальних послуг за універсальною послугою та вільними цінами відповідно.

У грудні 2019 року ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” поставила 1, 24% електроенергії від загального обсягу постачання електроенергії за вільними цінами.

1Вартість постачання електроенергії за вільними цінами для споживачів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” у грудні минулого року при складеному середньому тарифу по РДН становила 1,70 грн/кВт*год з урахуванням ПДВ і послуг оператора системи передачі.

2

Компанія “ЕНЕРА СУМИ” пропонує взаємовигідну співпрацю підприємствам та організаціям з різних регіонів України.

3 

4

Нам довіряють провідні компанії країни, промислові гіганти, середній та малий бізнес! 

5

Детальніше ознайомитись із результами моніторингу можна на сайті НКРЕКП.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: