Відтепер ліки «Фармак» можна купити онлайн

 Поділитися

Поділитися в

Задля перешкоджання поширенню коронавірусу «Фармак» розпочав співпрацю зі спеціалізованими сервісами замовлення та доставки лікарських засобів з аптек.

Про це повідомляють на сайті компанії.

У березні Кабінет Міністрів України дозволив поштовим сервісам доставляти ліки. Тепер ліки «Фармак» можна буде замовити з доставлянням у відділення пошти або безпосередньо додому кур’єром.

Під час карантину кожен із нас намагається обмежити коло соціальних контактів і без зайвої потреби не виходити з дому. Тож не дивно, що зростає попит на онлайн-замовлення продуктів із супермаркету, їжі з кафе та ресторанів. Дехто вже оцінив зручність та вигоду попереднього онлайн-бронювання ліків в аптеці. Завжди можна бути впевненим, що ліки є в наявності, зекономити час у черзі та порівняти ціни. Тож тепер немає потреби стояти в черзі. А для тих, хто занедужав і не має кого відправити до аптеки або не має змоги дістатися найближчої аптеки (особливо в невеличких селищах), така можливість є більш ніж актуальною, – зазначив Михайло Ванат, директор із маркетингу та продажів АТ «Фармак».

Замовити лікарські засоби можна на сайті компанії (https://farmak.ua/drugs/) після автоматичного переходу на сторінку сервісу Liki24.com.

Для замовлень доступні всі ліки, окрім певних категорій, що вимагають особливих умов відпуску, зберігання та обліку. Однак, пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я, і дотримуйтесь рекомендацій свого лікаря та фармацевта.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: