Відправлений у відставку мер Конотопа позиватиметься до суду + ВІДЕО

Суспільство | 08:45, 29.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як і обіцяв, Артем Семеніхін у вечірньому стрімі дав власну оцінку подій, які відбулися і у Конотопській міській раді, і пізніше – у залі засідань Конотопської райради. Відео записане у компанії молодої команди свободівців Семеніхіна, ніби-то у дворі будинку батьків Артема Семеніхіна, разом з ним .

Те, що відбулось потім у районній раді – продовження вакханалії, яка триває більше 2 років. Під прикриттям продажної поліції. Пряма вертикаль прослідковується: адміністрація президента, обласна рада і районна рада.

Також Артем Семеніхін розкритикував обраних  під час сесії вже без його присутності, на посади заступників міського голови та секретаря міської ради. Вчергове він звинуватив депутатів у саботуваннні рроботи міської ради та його команди зокрема.

Якщо ви думаєте, що хтось із на с здався, ви помиляєтесь, бо здаватися ми не збираємось. Фактично зараз стало видно, що ця наволоч, ця шваль саботувала всю роботу, аби дорватися до корита. Жодна тварь не зможе сказати, що Артем Семеніхін та його команда продалися.Сьогоднішні події показали, що ми не продалися, ми боролися, ми боремося і будемо боротися далі.

Також Артем Семеніхін повідомив, що відтепер він і його команда вступають у активну фазу боротьби, вони будуть позиватися до суду, оскільки не визнають прийняті більшістю депутатів рішення про припинення повноважень міського голови, його заступників та секретаря міської ради.

Артем Семеніхін подякував громаді Конотопа та своїм прибічникам за підтримку та повідомив так званих, зрадників, серед яких Оксана Ульянченко, Сергій Талала, Сергій Євсейчік.

ЕКс-мер за версією більшості депутатів не збирається полишати своє робоче місце і попереджає про те, що конотопців чекає ще багато цікавого.

Відеозвернення з приводу спроби БППшно-ригівського перевороту в Конотопі:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Вівторок, 28 серпня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: