Відділення 58 ОМПБр знову серед переможців + ФОТО

Армія, Конкурс | 11:20, 19.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині провели конкурс на краще відділення з ремонту автомобільної та бронетанкової техніки серед частин ОК “Північ”.

Військові ремонтники оперативного командування “Північ” Сухопутні війська ЗС України провели конкурс на краще відділення з ремонту автомобільної техніки і краще відділення з ремонту бронетанкового озброєння та техніки.
Конкурсанти змагались у відпрацюванні різних нормативів на рухомих ремонтних майстернях, розгортали їх основне та технологічне обладнання, виконували операції з ремонту на різних зразках бронетанкової та автомобільної техніки, що знаходиться на озброєнні у Збройних Силах України, а також здійснювали евакуацію поранених з бойової бронетанкової машини тощо.

Боротьба за призові місця серед учасників змагання тривала до кінця конкурсу, адже свої військові частини представляли найкращі ремонтники і фахівці своєї справи.

Завзяття, з яким ремонтники підійшли до справи, та рівень їх підготовки дають впевненість, що під час виконання бойових завдань в операції Об’єднаних сил вони нададуть гідну допомогу у відновленні озброєння та військової техніки бойових підрозділів та внесуть свою частку перемоги над ворогом.

За результатами конкурсу абсолютним переможцем стала команда від 50 окремого ремонтно-відновлювального полку.

Друге та третє місця в номінації “Краще ремонтне відділення бронетанкової техніки” зайняли відповідно фахівці-ремонтники 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського та 1 окрема танкова Сіверська бригада, а у номінації “Краще відділення автомобільної техніки” – 1 отбр та 58 омпбр.

comments powered by HyperComments