Вердикт Феміди: у Конотопі колишні працівники ПАТ “Сумигаз” отримали штрафи за шахрайство

Кримінал | 12:05, 4.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження щодо двох безробітних, які не так давно займали керівні посади у місцевому віділенні “Сумигаз”.

Як з’ясувало слідство, у листопаді 2016 коллеги-газівники наважилися провернути кримінальну схему, аби нажитися за кошт місцевого підприємця. Останній займався ремонтом димових та вентиляційних каналів котлів, які працюють на газовому опаленні.

Керуючий відділенням дав завдання старшому майстру служби експлуатації підготувати звітність про те, скільки актів перевірки та огляду димових та вентиляційних каналів згаданий бізнесмен видав за 10 місяців. Як з’ясувалося, підприємець таких актів виготовив у кількості 918 штук. Цю інформацію підлеглі і надали своєму безпосередньому керівникові з конотопського відділення “Сумигаз”.

Отримавши інформацію, очільник газової служби викликав до себе підприємця та вимагав “розрахуватися” за складені акти. За кожен з них працівнки “Сумигаза” вимагали по 20 гривень. Сама по собі сума невелика, але за 918 документів бізнесмен мав заплатити 18360 гривень.

Ще кілька днів бізнесмен намагав якось врегулювати питання з грошима. Але керівники Конотопського відділення ПАТ “Сумигаз” стояли на своєму і далі вимагали вказану суму.

Як виявилося, бізнесмен виявився не ликом шитий і за цей час встиг звернутися до правоохоронців. То ж під час чергової зустрічі із газівниками-вимагачами, він пообіцяв частину грошей віддати прямо зараз. То ж підприємець передав 1000 власних гривень та ще 9000 “підставних”, які йому надали поліцейські.

Отримані гроші головний інженер, сховав до кишені свого пальто. Саме звідси їх і вилучили співробітники поліції.

На суді колишні працівники Конотопського відділення ПАТ “Сумигаз” повністю визнали свою причетність до злочину, який правоохоронці кваліфікували як шахрайство, здійснене за попередньою змовою групи осіб.

Представники Феміди врахували щире розкаяння підсудних, а також наявність у них малолітніх дітей. То ж вони відбулися штрафом по 1700 гривень кожен, а також погашенням судових витрат у сумі по 2202 гривні на кожного.

Проте, неприємні наслідки як от втрата роботи та наявність судимості за шахрайство, не найкращим чином позначаться на їх подальшій долі та кар’єрі – пише Ваш Шанс.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: