В Україні тимчасово заборонили ліки, які призвели до смерті 7-річного хлопчика

Суспільство | 17:57, 13.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

У рамках кримінального провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило 9 серпня 2016 року смерть семирічного хлопчика, процесуальним керівником до проведення слідчих заходів залучено Державну службу з лікарських засобів у Сумській області.

На даний час Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками видано розпорядження про тимчасову заборону реалізації чотирьох лікарських засобів відповідної серії та виробника, які вводились дитині. Заборона діє по всій території України до з’ясування всіх обставин провадження.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко, згідно лікарського свідоцтва попередня причина смерті дитини – гостра серцево-судинна недостатність, анафілактичний шок. Остаточний висновок буде надано після проведення судово-медичної експертизи.

Наразі досудове розслідування триває, з метою повного та об’єктивного розслідування проводяться першочергові слідчі дії, призначено всі необхідні експертизи, родичам хлопчика роз’яснено порядок призначення додаткової судово-медичної експертизи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: