В Україні оголошено грант для студентів вузів: переможці можуть виграти 10, 14 і 16 тисяч гривень!

Освіта | 16:49, 3.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час карантину студенти можуть провести час з користю, і, не виходячи з дому, власною творчістю заробити кошти на майбутні дослідження, навчання чи подорожі.

Цікавий грант, конкурс есе для студентів вузів України оголосив Інтернет-гіпермаркет Kasta https://kasta-students.com.ua/ на чолі зі співзасновником і генеральним директором компанії Андрієм Логвіним. Це популярний з 2010 року онлайн-магазин, в асортименті якого 1 000 000 всіляких товарів: від одягу, у тому числі брендового, до техніки, лідер продажів в категорії «одяг і взуття» в Україні. Координатор проєкту конкурсу студентських грантів – PR директор https://kasta.ua/, Наталія Логвін.

На переконання організатора проєкту, грантодавця, конкурс сприятиме розвиткові творчого потенціалу талановитих молодих студентів, стимулюватиме навички вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

До участі в конкурсі запрошують студентів вузів всіх форм навчання та вищі навчальні заклади. Щоб стати учасником гранту, студентам необхідно написати есе на тему «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України» і надіслати з 13 квітня по 20 травня організаторам на електронну пошту [email protected]

За умовами проєкту, попередньо студент повинен вибрати собі куратора серед викладачів вузу. Задля відкритості та прозорості конкурсу, вищий навчальний заклад, який підтвердив участь, повинен опублікувати інформацію про конкурс, організатора та учасника від вузу на своєму сайті.

Конкурс буде проходити в два етапи. Перший – з 13 квітня по 20 травня (журі визначить до 5 півфіналістів). Другий – з 20 по 30 травня. 2 червня відбудеться церемонія нагородження.

Компетентне журі визначить три найкращі конкурсні роботи, зважаючи на відповідність есе тематиці конкурсу, логічність тексту, грамотність, нестандартний підхід до питання, інноваційність запропонованих рішень.

Переможець – автор найкращого есе, в нагороду отримає 16 тисяч гривень. Призери, які займуть друге та третє місця, відповідно, – 14 та 10 тисяч гривень. За умовами гранту, автор та куратор роботи, яка займе призове місце, розділять призові кошти навпіл.

Роботи переможців опублікують на сайті kasta-students.

До речі, сьогодні у світі надзвичайно популярні грантові програми для студентів. Іноземні вузи часто передбачають для іноземних студентів стипендії та гранти, які покривають усі затрати на навчання, а це дає шанс на навчання за кордоном не лише дітям багатих батьків. В Україні до проведення грантів долучаються дедалі більше організацій, завдяки чому студенти мають можливість продовжити навчання, отримати додаткові знання.

Уся наука у розвинутих країнах теж давно існує за рахунок грантів. Щоб покрити витрати на утримання та розвиток науково-технічного процесу, отримати кошти на окремий науковий проект, вчені та колективи учених беруть участь у конкурсах на отримання цих коштів. Наша країна сьогодні ще не відмовилася повністю від бюджетного фінансування наукових досліджень, але вже стрімко рухається до західної моделі інвестування коштів в науку. І, рано чи пізно, кожному молодому вченому, який претендує на проведення самостійних досліджень, доведеться зіткнутися з заявками на гранти і витримати конкурс на їх отримання, а тому освоювати цю систему треба ще зі студентської лави. В Україні існують гранти у вигляді іменних стипендій Президента, голів обладміністрацій, мерів, депутатів; державних та недержавних фондів; гранти підприємств на проведення конкретного дослідження; цільові програми.

Сьогодні отримати грант студенту цілком реально! Бери участь і перемагай!

Дізнатися детальніше про грант-конкурс студентських есе, ознайомитися з умовами та зареєструватись для участі в гранті студентських есе можна на сторінці проекту Грант від Kasta.ua.

Реклама

comments powered by HyperComments