В одному супермаркетів Конотопа чоловік, не знаючи цього, купив захисну маску

Місто, Суспільство | 11:46, 4.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про те, як у нього в чеку опинилася захисна маска, якої не купував та в якій навіть і потреби не було , у мережі Фейсбук пише Sergyi F. Sherbyna.

Як виявилось, “затарившись” продуктами на значну суму (у зв`язку з карантином чоловік рідко виїджає до міста), вже вдома його дружина виявила у чеку покупку захисної тришарової маски за 8 грн 50 коп. Чоловіка не стільки обурила вартість маски, скільки сам факт шахрайства. За його словами, у нього небуло потреби у придбанні маски.

02.05.2020, я став у “Форі” покупцем МАСКИ ЗАХИСНОЇ ТРИШАРОВОЇ ОДНОРАЗОВОЇ за 8 грн.50 коп., сам того не відчуваючи і гадки про це не маючи! Склавши на касі товар у кошик, перевантажив його в сумку собі та й поїхав додому у пригород. Рідко коли переглядаємо чеки, а от сьогодні дружина, готуючи сніданок і нишпорячи в холодильнику, перечитала чек і…” – А що це за маску ти купив, я щось не пам’ятаю, щоб ти її викладав?” – …” Я ніякої маски не купував!…І на вході ніхто нічого не пропонував, як ото в ТV нам торочили!”… Питання до всіх – чи хто купував, і в якому вони відділі там могли бути? Якби я в місті жив, то, можливо, сьогодні-завтра таки й побував би знову у “Форі”, спитав би… Але ж в місто я приїжджаю раз на тиждень, чи 10 днів – КАРАНТИН!

У коментрях чоловікові радять звертатися на “гарячу” лінію магазину.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: