В обласній раді обговорювали стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини

Медицина, Реформи | 16:13, 10.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко взяла участь у відкритті одноденної фахової майстерні «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини», яка проходить сьогодні, 10 грудня, в приміщенні обласної ради. На захід запросили голів районів, ОТГ та керівників центральних районних лікарень.

Модератором зустрічі виступив експерт з медичних питань УАРОР, член Координаційної Ради Української Медичної Експертної Спільноти (УМЕС), член Президії Національної Лікарської ради Костянтин Надутий.

Він порушував питання реформування медичної системи, переходу від бюджетування до отримання держзамовлення, відмінності бізнес-планування комерційного і соціального підприємств, бізнес-ідеї та варіанти їх втілення, застосування нормативно-правової бази в діяльності рад у рамках практичного впровадження законів та підзаконних актів.

Нам необхідно проговорити на місцях виклики реформи вторинної меддопомоги в контексті децентралізації. Адже вже з 1 січня наступного року реформа вступає в дію, – наголосила Тетяна Головко.

Вона подякувала Костянтину Надутому за можливість провести фахову майстерню на Сумщині і роз’яснити деякі аспекти впровадження вторинної ланки медицини.

Зустріч проходила у рамках діалогу. Учасники заходу ставили запитання модератору, дискутували, вносили свої пропозиції та обмінювалися враженнями.

За словами в.о. голови Білопільської районної ради Володимира Відуєва, подібні зустрічі необхідні.

У ході нашого спілкування ми більше бачимо плюси реформування медицини, говоримо про проблеми, які присутні у вторинній ланці медицини, та шляхи їх вирішення. Це живий діалог, де всі чують один одного і діляться думками. У кожного району є проблеми, вони схожі. Тож під час зустрічі ми отримали відповіді на свої запитання, – зазначив керівник району.

Одноденна фахова майстерня «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини» є частиною проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС), впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

Джерело: sorada.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: