В Конотопі обговорили перспективи створення ОСББ та їх підтримку

 Поділитися

Поділитися в

26 березня в малій залі Конотопської міської ради відбувся інформаційний семінар Проекту ЄС / ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Повідомляється на сторінці Конотопської міської ради.

Семінар відкрила керуюча справами виконавчого комітету Любов Дубовик, яка наголосила на важливості розвитку та підтримки ОСББ в нашому місті. Участь у заході також узяли представники ОСББ, управителі будинків, банкіри, керівники відділів та управлінь виконавчого комітету, депутати міської ради.

Під час зустрічі обговорювали питання перспектив створення ОСББ на території нашого міста. Регіональний координатор проекту з досягнення цілей сталого розвитку Тамара Харченко та експерт Міжнародної фінансової корпорації IFC у Сумській області «Енергоефективність в Україні» WORLD BANK GROUP Андрій Боровий роз’яснили ключові аспекти Проекту HOUSES. Так, присутні дізналися,  що проект діятиме на місцевому рівні у всіх 24 областях України. Його завдання – надавати підтримку об’єднанням співвласників будинків у їх організаційному становленню та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. Буде організовано серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків. Експерти запевнили у повній та безкоштовній підтримці усіх бажаючих працювати з ОСББ, зокрема, у підготовці пакету документів для отримання фінансування з фонду енергоефективності та грантових програм ЄС .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: