Укрпошта підвищить зарплати листоношам

Суспільство | 13:10, 16.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

В “Укрпошті” планують підвищити оклади для листонош та начальників сільських поштових відділень. Про це повідомляє прес-служба “Укрпошти”.

Підвищення окладів планується в два етапи. З 1 квітня збільшення окладів відбудеться на 6%, а також збільшення очікується і з 1 липня для тих листонош та начальників сільських відділень, які мають посадовий оклад менше мінімальної зарплати.

Таке підвищення окладів відбудеться за рахунок поліпшення фінпоказників “Укрпошти” і завдяки додатковому фінансуванню на покриття збитків, які утворилися за доставку пенсій.

Вперше за багато років за підтримки президента України” Укрпошта “отримала 500 млн гривень на покриття витрат на доставку пенсій та монетизованих субсидій. Саме це дає можливість одній з найбільших державних компаній працювати без збитків, без скорочення штату співробітників і навіть з підвищенням заробітної плати , – сказав Володимир Омелян.

Заробітну плату підвищать для понад 37 тис. Співробітників “Укрпошти” – близько 29 тис. Листонош і 8,5 тис. Начальників сільських поштових відділень.

З огляду на додаткове навантаження на наших листонош та начальників відділень, особливо в сільській місцевості, прийнято рішення про підвищення окладів. Ми цінуємо їхню важку працю, і коли у” Укрпошти “є фінансова можливість, підвищуємо зарплати і посадові оклади, – сказав генеральний директор ” Укрпошти ” Ігор Смілянський.

Джерело 112.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: