Українцям, які хочуть укласти шлюб, доведеться почекати

ВАЖЛИВО! | 13:34, 16.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Поки у МОЗ рекомендують закрити всі магазини, крім продуктових і аптек, у відділах державної реєстрації актів цивільного стану починають діяти обмеження для прийому громадян. Людей будуть приймати тільки з питань реєстрації смерті та народження.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства юстиції України.

Безпосередній прийом громадян буде здійснюватися виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження при похованні, — йдеться в повідомленні.

У Міністерстві зазначили, що шлюби, заявки на які вже подані, зареєструють. Розлучення за взаємною згодою теж будуть фіксувати.

Проте громадянам надана можливість отримати консультацію або подати документи, необхідні для державної реєстрації актів цивільного стану, онлайн за допомогою веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Також у відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють телефонні «гарячі лінії», за якими  можна отримати кваліфіковану юридичну допомогу:

Городецька Наталія Олександрівна – (044) 233-65-13 (з питань апостиля на документах, що видаються органами юстиції)

Матюшинець Оксана Геннадіївна – (044) 233-64-75 (з питань діяльності територіальних відділів державної реєстрації актів цивільного стану)

Терещенко Тетяна Григорівна – (044) 233-64-79 (загальні питання).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: