“Український вибір” хоче притягнути владу Конотопа до відповідальності за наклеп і фізичне насилля

Політика | 14:01, 14.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Громадського руху «Український вибір – Право народу», народний депутат України В. Німченко направив депутатське звернення до Нацполіції за фактом “завідомо неправдивого повідомлення Конотопським міським головою правоохоронним органам про вчинення тяжких злочинів членами Громадського Руху «Український вибір – Право народу». Про це повідомляється на сайті “Українського вибору”.

Громадський рух «Український вибір – Право народу» та інші учасники громадських зборів засуджують ідеологію фізичного насильства і наклепу з боку представника влади Конотопа і вимагають від правоохоронних органів притягнути А. Семеніхіна до відповідальності “за його цинічні і протизаконні дії” – цитується на сайті.

Нагадаємо, що 26 квітня мер з лайкою розігнав зібрання в конференц-залі “Бургер Клабу”, погрожуючи організаторам заходу та перевертаючи меблі. Артем Семеніхін звинуватив їх у тому, що вони мали на меті «легалізувати Сумську народну республіку», а також організувати з цього питання референдум. За словами організаторів, цим неправдивим повідомленням А. Семеніхін свідомо зводив наклепи на учасників зборів, намагаючись ввести в оману громадськість і правоохоронні органи. Таким чином, в діях міського голови вони вбачають все кваліфікуючі ознаки кримінального правопорушення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: