Учні ОТГ на Конотопщині не платитимуть за харчування

Бюджет, Здоров'я, Освіта | 16:11, 28.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

22 січня 2020 року рішенням двадцять восьмої сесії сьомого скликання Дубов’язівської селищної ради було прийнято рішення про безоплатне харчування вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів закладів загальної середньої освіти Дубов’язівської селищної ради, що стало знаковою подією для дітей та батьківської громадськості.

Із місцевого бюджету виділено кошти для забезпечення раціонального збалансованого харчування у закладах освіти Дубов’язівської ОТГ із розрахунку орієнтовно 30 грн на день для дошкільнят, 20 грн – для учнів 1-11 класів.

На сьогодні в їдальнях закладів освіти Дубов’язівської селищної ради активно впроваджуються елементи програми «Нове шкільне харчування», заснованої кулінарним експертом Євгеном Клопотенком. Метою програми є підвищення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. Зі «Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах» (автор Є. Клопотенко) дітям пропонують 34 страви.

Прийняття рішення про безоплатне харчування та впровадження програми «Нове шкільне харчування» сприятиме покращенню здоров’я підростаючого покоління та створенню рівних умов для отримання гарячого обіду для усіх категорій дітей, оскільки їжа – це джерело енергії та імунітету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: