Художественная ковка

Учні Дубовязівського НВК побували з екскурсією на конотопському “АВІАКОНІ”

Наші діти, Освіта | 15:43, 5.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Учнівській молоді 8 та 10 класів зустріч з підприємством авіаційної промисловості організував Конотопський міськрайцентр зайнятості.

Під час екскурсії учні не тільки занурилися в історію підприємства, а й безпосередньо спостерігали за деякими процесами виробництва, що безумовно справило на них сильне враження і викликало масу запитань. Від працівників школярі дізналися якими важливими якостями та необхідними навичками повинні володіти справжні професіонали.

Також дітям випала гарна нагода відвідати музей авіаційної техніки просто неба, який розташований на території колишньої авіаційної військової частини, навпроти авіаремонтного заводу «Авіакон». Літак та вертольоти в якості музейних експонатів особливо приваблюють тим, що можна “посидіти-покрутити-поклацати тумблерами-потримати штурвал”.

Після відвідин заводу та музею на школярів чекала ще одна екскурсія – до Конотопського міськрайцентру зайнятості, під час якої учні отримали рекомендації щодо вибору майбутньої професії. Заступник директора Алла ПИЛИПЕНКО наголосила, що майбутню професію потрібно обирати по душі, робота повинна подобатись і приносити задоволення, адже людина повинна бути щасливою в повному розумінні цього слова.

Безумовно, такі заходи є корисними для майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів, вони підвищують інформованість щодо пропозицій майбутнього професійного вибору.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: