Учасників  АТО звільнили від сплати земельного податку

Суспільство | 13:04, 24.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомили в головному управлінні ДФС у Сумській області.

Так, від сплати податку звільняються ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Звільнення від сплати податку на земельні ділянки, передбачене для зазначеної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм. Зокрема, для ведення особистого селянського господарства — у розмірі не більш як 2 га; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах — не більш як 0,25 га, в селищах — не більш як 0,15 га, в містах — не більш як 0,10 га; для індивідуального дачного будівництва — не більш як 0,10 га; для будівництва індивідуальних гаражів — не більш як 0,01 га;  для ведення садівництва — не більш як 0,12 га (п. 281.2 ст. 281 Податкового кодексу).

Якщо у фізичної особи є посвідчення, яке підпадає під дію пп. 281.1.4 п. 281.1 ст. 281 Податкового кодексу України, така фізична особа звільняється від сплати земельного податку.

Поряд з цим не оподатковуються доходи фізичних осіб, до яких входить сума щорічної разової грошової допомоги, яку надають учасникам АТО згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Також, не оподатковуються податком на доходи  фізичних осіб доходи учасників бойових дій під час АТО, отримані в якості благодійної допомоги.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: