Учасників АТО запрошують на безкоштовні курси по створенню сайтів

Суспільство | 13:13, 28.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Центрі надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам Антитерористичної операції та членам їхніх сімей оголошено набір на безкоштовні курси по створенню сайтів. Про це повідомляє інформаційний портал Сумської міської ради.

Учасників антитерористичної операції навчатимуть не лише створювати і розкручувати сайти, але й власний бізнес.

Програма розроблена по типу «бокс» – аналогів такої освітньої системи в Україні не існує.

В програму входять: основи HTML, основи CSS, MySQL, Стандарти Web, допоміжні інструменти, хостинг, SЕО оптимізація, CMS WordPress та інші, створення інтернет-магазинів, SEO-копірайтинг.

Під час завершення комплексного курсу «Власник бізнесу під ключ» учасників АТО навчать створювати сайти будь-якої складності і підключати їх до CMS-систем; розкручувати будь-які сайти на перші сторінки Google та інших пошукових систем; формувати правильні комунікації з клієнтами і збільшувати фінансові показники свого бізнесу в мережі, мінімізуючи витрати бюджету.

Курси по створенню сайтів в Центрі – це якісне навчання, яке гарантує всім бажаючим отримати знання в сфері програмування сайтів. Використовувати отримані навичики на практиці можна буде одразу після проходження курсу навчання.

Орієнтовна дата початку занять – 4 липня. Відвідувати їх потрібно два рази на тиждень, у другій половині дня.

Наразі триває формування групи. Записатися можна за тел.: (095) 416 31 85, або написавши на електронну адресу: [email protected].

comments powered by HyperComments