Учасники ГО “Новий час” успішно втілили в життя проект “Алея співдружності студентів України”

 Поділитися

Поділитися в

Завершився термін реалізації проекту культурного обміну Громадської організації «Молодіжна організація студентів «Новий час», який називається «Алея співдружності студентів України» (автор Тетяна Яшина).

Зазначається, що проект вже вдруге здобув схвалення у міському конкурсі громадських ініціатив, розроблених інститутами громадянського суспільства. Заходи спрямовані на встановлення дружніх взаємозв’язків молоді різних регіонів України з метою активізації зусиль навколо об’єднання країни, збереження її цілісності та суверенітету.

Зокрема у 2017 році юні конотопчани подружилися зі студентами Вінницького технічного коледжу, здійснивши змістовну поїздку у Вінницю та приймаючи гостей у відповідь.

Реалізація проекту завершилась на онлайн-конференції «Конотоп-Вінниця», де було презентовано інформаційний збірник «Співдружність молоді в мистецтві». У ньому читачі мають змогу здійснити екскурс в історію міст Конотоп та Вінниця, ознайомитись з путівником «Що варто побачити у місті?». Збірник розкриває зміст проекту та основні шляхи його реалізації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: