У військкоматі запевнили, що призовників строкової служби не відправлятимуть у зону АТО

Суспільство | 08:51, 12.04.2016
 Поділитися

Поділитися в

Весняний призов на строкову військову службу триматиме з 5 травня по 30 червня. Відтак юнаки 1996 року народження та старші, які не мають права на відстрочку від призову, повинні з’явитися до військового комісаріату у вказаний у повістці час.

Наказ №42 від 31 березня 2016 року підписав конотопський військовий комісар Конотопського об’єднаного військового комісаріату підполковник Роман Радіоненко.

Отже, усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою вул. Садова, 41 у встановлений час з документами. Громадяни, які не отримали особисто повісток, повинні прибути до конотопського військкомату в 10-денний термін з документами, що посвідчують особу.

Особам, які підлягають призову на строкову службу і тимчасово перебувають на території Конотопського району, радять негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до військкоматів для проходження призовної комісії.
При явці на призовну дільницю при собі необхідно мати: посвідчення про приписку до призовної дільниці, паспорт або свідоцтво про народження, копію ідентифікаційного номера, копії атестата, диплома чи свідоцтва/довідки про освіту, характеристику з місця роботи або навчання в двох примірниках. А також посвідчення водія авто та довідку про спортивні розряди.

Керівники підприємств, установ та навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності повинні відкликати своїх працівників з відряджень для своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Як зазначив заступник військового комісара Борис Сагайдачний, юнаки, які будуть призвані на строкову військову службу, участі в АТо не братимуть – принаймні таку гарантію дає на сьогоднішній день Президент України. Згідно зі змінами у Кодексі про працю (ст.119), за призовником зберігається місце роботи, у разі якщо він працевлаштований офіційно, та виплата середнього заробітку.

Сагайдачний також додав, що призовний вік юнаків на сьогоднішній день збільшений до 27 років. Покарання ж за систематичне ухилення від призову – кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном до трьох років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: