У вихідні стартує сезон полювання на пернату дичину

Суспільство | 11:03, 4.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Перший постріл мисливці зможуть зробити не раніше 18:00 6 серпня.

У цьому році на пернатих дозволено полювати і в мисливських угіддях держлісгоспу. Денна норма відстрілу дичини для кожного мисливця становить: 3 гусака, 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів, 15 перепілок, 2 норці, – пише shostka.info.

Якщо в минулому сезоні мисливцям дозволялося додатково до перелічених видів птахів добувати ще і водяних курочок і пастушків, то в нинішньому, полювання на них заборонено, оскільки ці птахи вже занесені до Червоної Книги України.

Виходячи на полювання, кожен мисливець повинен мати при собі такі документи: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату держмита, дозвіл на добування мисливських тварин – ліцензію або відстрільну картку, дозвіл на зброю, а власники собак – паспорт на собаку.

У нинішньому сезоні категорично забороняється полювати на неприбраних полях, де ростуть кукурудза і соняшник. Таке нововведення пов’язане зі збільшенням кількості нещасних випадків під час полювання.

Не варто забувати, що полювати на пернату дичину дозволяється тільки в світлий час доби. Не пізніше, ніж за годину до заходу сонця і не раніше, ніж за годину до його сходу.

Варто відзначити, що збільшилися штрафи за незаконне полювання. Дорожче інших птахів порушнику обійдеться незаконний відстріл лебедя. За одну голову доведеться викласти 3000 грн. Фазан «коштує» 2000 грн., качка – 800 грн., інші птахи – 400 грн.

Плюс штрафи за порушення правил, розмір яких коливається від 102 грн. до 1020 грн.

Сезон полювання триватиме до 1 листопада.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: