У сусідньому Кролевці відкрили текстильну фабрику

Економіка, Подія | 10:22, 10.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Фабрика, що відкрили, має особливу історичну, економічну та соціальну цінність для Кролевецької об’єднаної територіальної громади, тому що розташована на території колишньої Ткацької фабрики та забезпечує робочими місцями жителів ОТГ. Вже сьогодні на підприємстві працює близько 100 осіб, а в наступному 2019 році планується їх планується збільшити до 300 працівників.

Текстильна фабрика «Ярослав» є і трудовим підґрунтям для студентів, які закінчують Кролевецьке вище професійне училище №23 за спеціальностями «ткач ручного художнього ткацтва», «кравець», «кравець-закрійник», «вишивальник-кравець», сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату громади.

Участь у відкритті взяв голова облдержадміністрації Микола Клочко, який зазначив, що сприяти і всіляко допомагати інвесторам – це спільна позиція усіх рівнів влади:

Приємно, що в такий непростий для України час, попри правовий режим воєнного стану на території прикордонної Сумщини відкриваються нові підприємства. А ще більш відрадно було почути слова керівництва фабрики, що під час її реконструкції, завезення нового обладнання та організації виробництва не було жодних перешкод і суттєвих проблем, – зазначив очільник області.

 

До речі, текстильна фабрика у місті Кролевець буде шостою в Україні фабрикою, відкритою ПП «Ярослав». Вона виробляє трикотажну білизну, домашній трикотаж, постільну білизну, спецодяг

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: