У Сумах майбутній кандидат у Президенти України дискутував про перспективи розвитку України

Політика | 14:30, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Україна з нуля або як побудувати нову державу. Формування нової політичної еліти, створення електронного уряду, розвинуте місто та село, нова судова система, безпечна реінтеграція тимчасово окупованих територій

У Сумах обговорили, якою бачать Україну майбутнього. Загальноукраїнська зустріч-дискусія «Якої ми хочемо  України» вже відбулася у багатьох містах, зокрема у Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Чернігові, Луцьку.

Роман Безсмертний, майбутній кандидат у Президенти дискутував з сумчанами про нову модель державного управління та політичну систему в цілому. За словами політика, монополізація влади сприяє не компетентному управлінню державою та заперечує інтересам людини, а існуюча політична система не може працювати. Майбутній кандидат пропонує підготувати Конституційний акт і прийняти його новим складом парламенту.

Потрібно не реформувати, а починати будувати нову державу. Запроваджувати таку систему, яка б відповідала інтересам пересічного громадянина. Разом ми маємо сформувати власну ідею Великої України, – закликав Роман Безсмертний.

Власне, тому політик і організував зустріч-дискусію, адже його мета – будувати перспективну країну, фундаментом якої є народне бачення державного устрою.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: