У справу з парком “Сеймський” втрутився нардеп

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив на свої сторінці у Фейсбук народний депутат України Андрій Деркач, мешканці округу написали на адресу обранця багато листів з приводу діяльності регіонального ландшафтного парку “Сеймський”. Люди вважають, що їх землі можуть опинитися під загрозою і це обурює мешканців.

За словами місцевих мешканців, земля була зарезервована, але не виділена в натурі. Загальна площа парку – майже 100 тис. га на території чотирьох районів: Путивльського, Буринського, Конотопського та Кролевецького. За час, що пройшов з моменту створення парку, колгоспи розпалися і частина земель була поділена на паї.

Зрозуміло, що до стану 90-х ситуацію з даними землями відмотати вже не вийде. Моя позиція проста – ця територія не повинна створювати проблем місцевим жителям. Наразі ми взялись за дане питання. Головне – не дати порушити права людей; встановити чітку зональність, щоб не було спекуляцій; на рівні облради поставити крапку в питанні згідно закону і на користь жителів Сумщини”, – зауважив Андрій Деркач

Нардеп підкреслив, що його помічник в облраді, спільно з представниками місцевої влади підключаться до судових позовів та готують відповідне звернення, що буде винесене на розгляд обласних депутатів для ініціювання призупинення процесу створення парку до закінчення обговорень, пов’язаних з зонуванням та розглядом судових позовів.

Джерело: ttps://05453.com.ua/

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: