У СОЦМЕРЕЖАХ ЗА СПРИЯННЯ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТАРТУВАВ ВІДЕОПРОЕКТ «ЗІРКОВИЙ ЧАС З РУФІНОЮ СЧАСТЛИВЦЕВОЮ»

 Поділитися

Поділитися в

Місія кіноплатформи, що створена за ініціативи та сприяння керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, – це презентація України, де є щастя, любов, процвітання.

Тому мета нового проекту «Зірковий час з Руфіною Счастливцевою» – знаходити секрети, які відкривають шляхи до щасливого життя.

Автори проекту запрошують на інтерв`ю талановитих, успішних в своїй справі людей, хто знає ці секрети і може поділитися досвідом. Проект створений у першу для мотивації молоді – працювати, прагнути, досягати вершин.

Автор і ведуча Руфіна Счастливцева так прокоментувала створення нового проекту: «Це мій рідний край. Я хочу, щоб він процвітав! Я хочу, щоб це було місто радості та гармонії для всіх, хто тут живе і хто завітає в гості. Ми прагнемо знайти людей, для яких не байдужа доля країни, міста, тих, хто рухає суспільне життя одночасно з власним, тих, у кого є зацікавленість будувати своїми руками краще майбутнє. Ми шукаємо однодумців, щоб рухатися на зустріч щасливому завтра. Ми будемо розмовляти про життя, роботу, плани, успіх, про Україну, про Сумщину, про те, чим можна пишатися, про те, чого бракує, про те, як творити зміни, як бути змінами, як не загубити себе та своє обличчя, як залишатися людиною, як реагувати на хейтерів і що потрібно для щастя особистого і для підвищення рівня життя мешканців окремо взятої території. Ми хочемо ділитися найціннішим досвідом та знаннями тих, чиї прізвища знають та поважають, чиї дії можна ставити за приклад».

Варто зазначити, що оператором і монтажером проекту наразі є 12-річний сумчанин Михайло ГРИЩЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: