У смт. Дубов’язівка з 1 вересня запрацює мобільний пункт безоплатної правової допомоги

Суспільство | 12:11, 15.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

Таке рішення було прийнято в ході робочої зустрічі 14 липня 2016 року директора Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександра Мухи, начальника відділу інтеграції Валентини Волік та голови селищної ради смт Дубов’язівка Тамари Марусиченко.

Учасники зустрічі обговорили питання організації на території Дубов’язівської селищної ради мобільного та дистанційного пункту консультування мешканців громади з правових питань.

До складу селищної ради входять наступні села та селища – село Гамаліївка, село Коханівка, село Полтавка, селище Білозерка, селище Тополине, село Сім’янівка. Загальна кількість мешканців складає 3016 чоловік. За приблизними підрахунками 18 % населення підпадає під категорії обслуговування місцевого центру та потребують допомоги адвоката.

Одну із точок доступу до безоплатної правової допомоги планується відкрити на базі Сім’янівської сільської бібліотеки.

13717264_643919985766697_8915771159592476850_o

Результатом зустрічі є домовленості про підписання Меморандумів про співпрацю між Конотопським місцевим центром та Дубов’язівською селищною радою, сільською бібліотекою. Наступним етапом співпраці буде розробка Місцевої програми надання безоплатної правової допомоги жителям громади, а в подпльшому її реалізація на рівні територіальної громади.

Жителям села Сім’янівка було роздано інформаційні матеріали з контактами Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: