У січні та лютому населення має отримати знижену вартість платіжок, так сама, як і в грудні

 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК під час селекторної наради з керівниками ОДА. Участь у нараді взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.

Прем’єр-міністр закликав місцеву владу активніше застосовувати надані Урядом інструменти щодо зниження суми в платіжках на тепло і гарячу воду.

а грудень люди отримали ціну в платіжках до 30% меншою. Проте опалювальний сезон ще триває. Тож у січні та лютому місцева влада ще має докласти зусиль, щоб українці платили менше за тепло», – сказав Олексій Гончарук. – Всі необхідні механізми для цього Уряд надав.

Зараз ціна газу об’єктивно нижча, ніж за аналогічний період минулого року, що є результатом прозорого ринкового ціноутворення. Дякую місцевій владі в тих областях, де відбулося перерахування тарифів. На сьогодні урядовим механізмом перерахунку скористалися 143 підприємства у 21 області та Києві. Ті представники на місцях, які досі цього не зробили – закликаю активно долучитись до процесу, –  наголосив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук доручив Міністерству розвитку громад та територій України надати фахівцям на місцях методологічну підтримку, контролювати ситуацію та забезпечити розв’язання проблемних питань у разі їх виникнення.

Нагадаємо, що перерахунки цін на теплопостачання стали можливими завдяки прийнятій постанові Уряду №1082 від 24 грудня 2019 року. Дане рішення ухвалене на виконання доручення Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, яким надано місцевій владі інструмент для зменшення суми в платіжці за тепло і гарячу воду до 30%.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-u-sichni-ta-lyutomu-lyudi-mayut-otrimati-znizhenu-vartist-platizhok-yak-i-v-grudni

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: