У школах Сумщини започаткували першовересневий челендж + ФОТО

Освіта | 21:51, 1.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко у реконструйованій у рамках програми Президента України «Велике будівництво» Нижньосироватській загальноосвітній школі Сумського району дав символічний перший дзвоник, який в он-лайн режимі через Zoom підхопили інші школи Сумщини.

Сьогодні у вашій школі ми даємо урочистий перший дзвоник як старт нового навчального року, який естафетою розійдеться по всій Сумщині, – зазначив у своєму вітальному слові очільник облдержадміністрації і побажав школярам здоров’я та успіхів у навчанні.

Разом з тим Роман Грищенко зауважив, що санітарно-епідеміологічна ситуація на Сумщині на сьогодні дозволяє проводити навчання безпосередньо в школах, максимально увійти в комплексний освітній процес. Але при цьому важливо розуміти: у зв’язку з пандемією коронавирусу ми повинні пристосовуватися до нової реальності та чітко дотримуватися карантинних вимог.

Керівництво і працівники Нижньосироватської школи продумали все до дрібниць, зокрема, організували декілька зон для уроків на відкритому повітрі, склали розклад занять так, щоб діти різного віку менше контактували.

Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час першовересневих заходів розповіла голові облдержадміністрації про організацію в умовах пандемії навчального процесу в цілому на Сумщині. За її словами, всіма закладами освіти в області розроблені графіки та режим роботи таким чином, щоб уникнути скупчення дітей в коридорах. Обов’язковим є температурний скринінг та дотримання санітарних норм усіма учасниками навчального процесу. Харчування буде проводитися в декілька змін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: