Художественная ковка

У селі на Конотопщині з`явилася “Алея казок” + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Це стало можливим завдяки ініціативі органу місцевого самоврядування та підтримці сільськогосподарських підприємств різних форм власності, що господарюють на території громади.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Конотопської РДА.

За словами очільниці Вязівської сільської ради Людмили СІРЕНКО, у зв’язку з відкриттям у селі Музейного комплексу Миколи СТОРОЖЕНКА, до В’язового приїжджає значна кількість відвідувачів зі всіх куточків України і не тільки. Зрозуміло, що село оживає, йому потрібно розвиватись та покращувати благоустрій.

Було вирішено, що гармонійним доповненням музейного світу графіки та живопису Миколи СТОРОЖЕНКА, стануть дерев’яні скульптури, котрі будуть зустрічати гостей на підході до сучасного мистецького центру.

Мистецтво криється всюди, навіть у дереві. Саме різьблення по дереву було та є важливою сторінкою історії українських промислів та української культури. Тому чотири дерев’яні скульптури, які вже з’явилися завдяки майстру з міста Суми Андрію НІКІФОРОВУ, є єдиним цілим та символізують цінності традиційної української родини (мужність і силу; добро та світло; достаток і розвиток), забезпечують єдність, наступність і спадкоємність поколінь.

Дерев`яні композиції Андрій НІКІФОРОВ створював на очах у селян, які підходили та дивувались справній роботі скульптора. На думку жителів В’язового, поява цього родинного кола вселяє в них життєвий оптимізм й впевненість у майбутньому розвитку свого села. А керівництво громади, за підтримки районної влади, вже планує появу нових об’єктів: пам’ятника Миколі СТОРОЖЕНКУ та «Алеї казок» з казковим героями книжок, які ілюстрував їх видатний земляк.

НОВІ АРТ-ОБ'ЄКТИ c.Вязове

Центр села В'язове Конотопського району найблищим часом поповниться новими арт-об'єктами.Відео:телеканал КСТ

Опубліковано Конотопська районна державна адміністрація Середа, 30 жовтня 2019 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: