У рятувальній службі Сумщини – поповнення

Суспільство | 12:24, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

24 січня, у м. Суми на базі  навчального пункту загону технічної служби Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області пройшов черговий випуск слухачів категорії «Пожежний-рятувальник». 12 представників різних районів області протягом чотирьох місяців отримували як теоретичні знання, так і практичні навички, які знадобляться їм при виконанні службових обов’язків у державних пожежно-рятувальних частинах.

Серед основних дисциплін, які викладалися під час навчання, були «Пожежна тактика», «Тактика дій при ліквідації надзвичайних ситуацій», «Пожежна та рятувальна техніка», «Газодимозахисна служба».  Велика увага приділялася спеціальній фізичній та медичній підготовці.

Під час випускного екзамену комісія перевіряла рівень отриманих знань та вмінь випускників.

Випускників навчального закладу зі знаменною подією у житті привітав заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області полковник служби цивільного захисту Сергій Вікторович Галат. Він подякував викладацькому складу за кваліфіковане поповнення служби, а  молодим фахівцям побажав бути гідними продовжувачами рятувальної справи на Сумщині.

Джерело сайт Управління ДСНС України в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: