Художественная ковка

У Політехнічному технікумі КІ СумДУ презентували книгу про історію Конотопщини + ФОТО

Історія, Культура | 14:51, 7.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

07 листопада в читальній залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулась презентація книги відомого краєзнавця, наукового співробітника міського краєзнавчого музею ім. Олександра Лазаревського Шаміля Акічева «Пам’ятні дати з історії Конотопщини». У виданні зібрана унікальна інформація про історію нашого краю, її видатних особистостей, пам’ятні дати, починаючи від 17 століття.

Над виданням автор працював 30 років. За цей час дослідив численну кількість документів, що зберігаються в бібліотеках та архівах країни.

За словами керівника літературної студії «Джерела» Ірини Козлової, яка займалася редагуванням історичного часопису, ця книга може бути цікавою як для кожної окремої людини, так і для містян в цілому. За нею можна вивчати не тільки історію своєї малої батьківщини, а й досліджувати власний родовід або ж відкривати його нові, до цього невідомі сторінки.

З виходом видання у світ Шаміля Акічева привітали директор КІ СумДУ Віталій Бібик, заступники директора ПТ КІ СумДУ В’ячеслав Рязанцев та Юлія Бібік.

Зі словами вдячності до автора звернулися й колеги Шаміля Мулламовича – керівники музеїв навчального закладу Тетяна Радько та Олександр Євтушенко, які разом з ним працювали в міському краєзнавчому музеї.

Свої творчі вітання автору подарували поет-бард Олександр Спицький та місцевий поет Федір Рижий.

Книга «Пам’ятні дати з історії Конотопщини» вийшла накладом у 200 примірників. Наразі вона розповсюджується бібліотеками міста та країни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: