У ПАТ “Сумиобленерго” стартували масштабні навчання

Суспільство | 18:00, 24.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Із початку тижня в Навчальному центрі ПАТ “Сумиобленерго” стартували навчання електромонтерів з експлуатації розподільних мереж.

За граніт науки взялися десять бажаючих освоїти цю професію, які в перспективі можуть стати працівниками енергокомпанії.

Заняття в Навчальному центрі проводяться на власній сучасній матеріально-технічній базі та на тренувальному полігоні, включаючи в себе теоретичні та практичні частини. Особливу увагу викладачі приділяють основам охорони праці, адже в професії енергетика вона надважлива.

Після курсів слухачі складатимуть іспит, який відбудеться 6 липня. По результатах – прийматимуться рішення про прийняття на вакантні місця в ПАТ “Сумиобленерго” кваліфікованих працівників, які успішно пройшли навчання.

Паралельно також розпочали підвищення кваліфікації працівники ПАТ “Сумиобленерго” – електромонтери з експлуатації розподільних мереж. Протягом тижня вони пройдуть заняття. По закінченню на енергетиків теж чекає підсумковий іспит, на якому мають підтвердити свою кваліфікацію.

Навчальний центр ПАТ “Сумиобленерго”, згідно з отриманою Ліцензією Міністерства освіти і науки України, крім основної роботи по підвищенню кваліфікації персоналу компанії, надає навчальні послуги за наступними робочими професіями:

– стропальник;
– електромонтер з експлуатації розподільних мереж;
– машиніст автовишки та автогідропідіймача;
– контролер енергонагляду;
– електрозварник ручного зварювання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: