У п’ятірці кращих: “ЕНЕРА СУМИ” оперативно реагує на звернення споживачів

 Поділитися

Поділитися в

На вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднили рейтинг компаній за показниками якості електропостачання.

Як зазначається у повідомленні, на основі даних моніторингу показників якості електропостачання за 2019 рік та I – III квартали 2020 року НКРЕКП сформовано рейтинг операторів систем розподілу та постачальників універсальних послуг:

1). за рівнем надійності електропостачання з урахуванням індексу середньої тривалості довгих перерв в електропостачанні в системі (SAIDI);

2). за рівнем комерційної якості надання послуг з урахуванням показників:

  • середнього строку надання відповіді споживачу на звернення/скаргу/претензію;
  • рівня сервісу кол-центру протягом 30 секунд;
  • відсотку втрачених у черзі дзвінків кол-центру.

За середнім строком надання відповіді споживачу на звернення/скаргу/претензію за 2019 рік постачальник універсальних послуг у Сумській області ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” на 5-ій позиції рейтингу.

Моніторинг якості електропостачання є важливим елементом державного регулювання ринку електричної енергії в Україні, за допомогою якого забезпечується реалізація функцій Регулятора, зокрема щодо встановлення мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів, захисту прав споживачів, врахування показників якості при встановленні тарифів, – наголошують в НКРЕКП.

З детальною інформацією можна ознайомитися в презентації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: